KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12994228
nr 1299 4228
Oidentifierad konstnär. Fjordlandskap. Signerad. 1800-tal. Olja på duk, 65x100 cm
Kondition: krackelering
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:13:27
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr